Spotkania on-line

W ramach projektu criduchat.pl organizujemy spotkania on-line grupy wsparcia dla rodziców, opiekunów i terapeutów osób z zespołem kociego krzyku. Podczas spotkań skupiamy się na wzajemnym wspieraniu i pomaganiu sobie w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z wychowaniem i opieką nad dziećmi z Cri du Chat.


Cele spotkań to m.in:

  1. Integracja środowiska rodziców, opiekunów i terapeutów osób z zespołem kociego krzyku.
  2. Budowa ogólnopolskiego projektu criduchat.pl – miejsca gdzie można uzyskać wsparcie po diagnozie i w trakcie wychowania osoby z zespołem Cri du Chat.
  3. Wymiana wiedzy i doświadczeń w opiece i rehabilitacji osób z Cri du Chat, w tym m.in. w zakresie fizjoterapii, logopedii, komunikacji alternatywnej, integracji sensorycznej, opieki psychologicznej, hipoterapii, delfinoterapii, innych dostępnych metod rehabilitacji wskazanych przy zespole Cri du Chat oraz turnusów rehabilitacyjnych.
  4. Omawianie założeń i przygotowań do opracowania polskiego podręcznika (handbook) „Cri du Chat Polska”
  5. Omówienie przygotowań do stworzenia ankiet, danych statystycznych na temat przypadków Cri du Chat w Polsce
  6. Omawianie form radzenia sobie ze stresem, wypaleniem, sposobem na wypoczynek i regenerację przez rodziców i opiekunów

  • Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
  • Szacowany czas trwania spotkania: średnio od 60 min do 90 min
  • Spotkanie on-line na żywo, polega na tym, że wszyscy się wzajemnie widzimy poprzez kamerkę internetową i słyszymy, prowadzimy dyskusje, tak jakby to miało się odbyć na tradycyjnej sali szkoleniowej.
  • Na spotkania obowiązuje wcześniejsza rejestracja – terminy spotkań publikowane są w Aktualnościach na naszej stronie.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt na email: kontakt@criduchat.pl

Tłumaczenie strony / Translate page »