Nauczyciele miłości

Nauczyciele miłości to projekt fotograficzny, którego celem jest stworzenie ciepłych i pełnych miłości rodzinnych fotografii plenerowych przedstawiających rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi, a także opowiedzenie ich niezwykłych, często trudnych historii, od momentu diagnozy, poprzez wspólną codzienność, po rodzące się przemyślenia na temat filozofii i sensu życia.  Czytaj więcej…


Autorem tego projektu jest Beata Muchowska – mama trzech wspaniałych synów – Franka, Maksa i Mikołajka. Ten najmłodszy szkrab i wielkie szczęście całej rodziny przyszedł na świat z zespołem genetycznym Cri du Chat i postawił przed całą rodziną wielkie wyzwania związane z niepełnosprawnością.


Beata wraz z mężem Witoldem wspierają innych rodziców i opiekunów, którzy również zmagają się z wychowywaniem dzieci z zespołem Cri du Chat. Zobacz ostatnie wystąpienie Beaty na TEDx Warsaw Woman. Beata opowiada o tym, jak dzieci z niepełnosprawnościami mogą dać radość i sens życia. Poznajemy jej punkt widzenia zanim dowiedziała się o niepełnosprawności swojego najmłodszego synka – Mikołaja oraz drogę, którą przeszła, by dojść do etapu uczenia się od niego miłości.


Możesz obserwować działania Beaty i Witolda zobacz strony:

https://beatamuchowska.com/ oraz https://rodzinamikolajka.pl/

Tłumaczenie strony / Translate page »